• Home
  • European Cadets Cup Teplice 2022 s medailí pro ČR a pro náš klub!

European Cadets Cup Teplice 2022 s medailí pro ČR a pro náš klub!

10. 4. 2022

Dnes skončil v Teplicích dvoudenní maratón v utkáních, kdy některé váhy byly opravdu početně obsazeny „až po půdu.“ Z republiky bylo obsazení početné, de facto každý dorostenec a dorostenka, který má na kontě nějaký nominační výsledek se zúčastnil.

Za USK PRAHA JUDO převažovali absolutně kluci, a to Dominik Dědek, Ondra Zita, Jan Kryl, Jakub Tomšů, Adam Resutík. Holky zastupovala jediná Adéla Šimůnková. Nováčkem na dorosteneckém áčku byl Adam, pro Ondru a Kubu druhá příležitost, ostatní již aspoň potřetí. Pro Adélu to byl druhý turnaj ECC.  Každé vyhrané utkání na turnaji této kategorie je úspěch. Vyhraná utkání si připočetli Dominik Dědek a Ondra Zita.

Medaili za třetí místo získala:

ŠIMŮNKOVÁ, Adéla,  kategorie – 63 kg

skóre: 5:1,  všechna svá vyhraná utkání ukončila před časovým limitem

K velkému úspěchu gratulujeme a věříme, že není posledním na dlouho!

Zapsal: Čermoš