• Home
  • Přebor U15 za rok 2021 vyhrálo žactvo USK PRAHA JUDO. V U13 dvě cenná stříbra.

Přebor U15 za rok 2021 vyhrálo žactvo USK PRAHA JUDO. V U13 dvě cenná stříbra.

12. 11. 2021

O minulém víkendu v Jablonci nad Nisou na vrcholné domácí žákovské soutěži, kterou není nic menšího než Přebor České republiky jednotlivců, se našim borcům a borkyním zúročila poctivá příprava do tří titulů Přeborníka, dvou finalistů se stříbrem a dvou vybojovaných bronzů v U15, o den dříve ve dvě stříbra v U13.

V celkovém hodnocení klubů U15 se USK PRAHA JUDO umístil na 1. místě (v hodnocení žáků – chlapců na 1. místě, žákyň – děvčat na 3. místě.)

Seagate Crystal Reports – medalwinners (2 col max 3).rpt

Byly to pro nás dva krásné dny, kdy jsme mohli být svědky toho, jak se závodníci USK PRAHA JUDO postupně probojovávali ke svým medailovým utkáním a kdy nakonec většina stála na bedně a většina skončila na bodovaných místech. Je to fajn a je to teď, ale zanedlouho se jede nanovo a pro mnohé již v dorostu. Nicméně, pokud nasazení, chuť a pracovitost vydrží, neměli by se naši ztratit a časem si své místo v popředí získat.

Za všechny odvedené zápasy bez výjimky díky, všem medailistům ještě jednou upřímná gratulace!

Zapsal: Čermoš