• Home
  • Naše zlatíčka z nastupující generace zabodovala v Teplicích

Naše zlatíčka z nastupující generace zabodovala v Teplicích

3. 11. 2021

Máme Lukáše Krpálka a je to obrovský motivátor našeho klubu a máme, a jsme za to moc rádi, i šikovné mezi našimi nejmenšími, ale i žáky a dorostenci. Na každoroční turnaj do Teplic si jeli zazávodit a nakonec uspět naši borci především z U9 a U11, v doprovodu staršího kolegy a kolegyně z kategorie U13. Všichni se prali skvěle a byla radost se dívat na to, jak nám roste naše klubová budoucnost před očima.

Všem do jednoho Vám moc gratulujeme a jsme na Vás hrozně hrdí! I kdyby se pokaždé medaile nepovedla, tak každý váš vstup na tatami a zvládnuté utkání je úspěch nejen pro Vás, ale i pro nás.

Výsledky:

U9

STEFFAL Daniel,   1. místo

U11

URBÁNEK Mikuláš,   1. místo

VIČAN Ondřej,   1. místo

KOLÁŘ Jakub,   3. místo

LNĚNIČKA Jindřich,   3. místo

ŠOLC Ondřej,   4. místo

U13

BERKA, Šimon Jan,   1. místo

LNĚNIČKOVÁ Julie,   1. místo