• Home
  • Triumf na Podnuseláku

Triumf na Podnuseláku

24. 9. 2021

Od dubna roku 2019 se pravidelně koná každý měsíc ,,sousedský běh“, který nabízí dvě trasy. Pro dospělé je určeno 5km, kdy se běží dva okruhy kolem parku Folimanka. Dětem se pak nabízí menší okruh 2,5km, tedy polovina. USK PRAHA JUDO přijalo tuto výzvu a vydalo se poměřit síly s ostatními.

Nutno dodat, že na vině tak trochu byl Kvalifikační turnaj U15 na Folimance, který znemožnil ostatním odpolední trénink. Našla se tak náhrada v podobě kondice.

Mezi muži zvítězil reprezentační trenér juniorů Václav Sedmidubský, který se stal i celkovým vítězem na trati, mezi ženami vyhrála Anička Marie Polnická (celkově 9. místo). I další borci z USK se popasovali s během velmi zdatně. Celkové výsledky pod článkem.

No, vypadá to, že s tou kondicí na tom snad nebudeme zas tak špatně.