• Home
  • USK PRAHA JUDO na Olympijském festivalu při příležitosti OH v Tokiu

USK PRAHA JUDO na Olympijském festivalu při příležitosti OH v Tokiu

1. 8. 2021

Olympijský festival otevřel svoje brány v pátek, 23. července a bude probíhat až do 8. srpna. Je možné si tu jako návštěvník vyzkoušet až 30 sportů a mezi nimi samozřejmě judo. To je nejen olympijským sportem, ale my Češi v něm máme od této olympiády již dvojnásobného olympijského vítěze, který jako první na světě získal zlato ve dvou nejtěžších vahách. Lukáš Krpálek je v tom samém ranku i dvojnásobným mistrem světa a judo je tak opět v popředí zájmu veřejnosti.

Ta si mohla z juda něco vyzkoušet a zároveň se o něm něco dozvědět v těchto dnech v pražské Stromovce, kde se lidé mohli potkat jak s těmi nejmenšími členy našeho klubu pod vedením Jarky Lorencové, tak s juniorským výběrem v režii Libora Švece a Michala Horáka. Olympiáda je vrchol a české judo díky Lukáši Krpálkovi i Davidu Klammertovi, našim letošním olympionikům, přitáhne další zájemce. Možná již teď, ze Stromovky….

Všem hlavním aktérům za zorganizování naší klubové performance díky!

Zapsal: Čermoš