• Home
  • Na konopišťské desítce jsme zanechali stopu

Na konopišťské desítce jsme zanechali stopu

15. 6. 2021

V neděli 13.6. se konal již 25. ročník desetikilometrového běhu zvaný ,,Konopišťská desítka“. Tento závod, kterého se účastní široká sportovní veřejnost, byl výzvou i pro čtyřčlennou skupinku z USK PRAHA JUDO. Juniorský reprezentační trenér a dlouholetá stálice klubu Václav Sedmidubský s bratrem Matějem, zkušený matador Michal Horák a masér Erik Hlaváček se postavili mezi dalších 140 závodníků všech věkových kategorií.

,,Bolelo to..“, shodli se všichni na konci běhu. Václav s časem 00:38:31 se stal vítězem mezi svými soukmenovci a celkově obsadil 16. místo.

Celkově atmosféra ,,milého“ závodu ve slunečném počasí v prostředí zámku Konopiště byla velmi příjemná. Běh je součástí našeho sportu, do kondiční fáze tréninku rozhodně patří a v budoucnu se můžeme určitě těšit na další výzvy.

Vlastně je už můžeme i vyhlížet. Další tradiční běh v Běchovicích už se blíží a tady se bude jednat určitě o větší skupinku – především z řad mladších.