• Home
  • VT Hranice na Moravě 2020 byl tradičně náročný, ale opět naprosto zvládnutý

VT Hranice na Moravě 2020 byl tradičně náročný, ale opět naprosto zvládnutý

14. 8. 2020

Do Hranic se jezdí pravidelně za dřinou, ale také za velkým teplem. Každoročně se do konání kempu strefí teploty nad 30°C, které pochopitelně v hale ještě stoupnou a to jde většinou o kombinaci juda a heat jógy. Nicméně, celá sestava USK PRAHA JUDO, napříč všemi kategoriemi bez výjimky, podala maximální výkon a bez nadsázky všichni borci do jednoho si vysloužili uznání všech trenérů. Nutno férově podotknout, že i kamarádi a kolegové z ostatních klubů rovněž. Bylo to hodně náročné a fajn zároveň.

Hodně nám opět dalo setkání s Genem Yonenagou, kterého tady již představovat netřeba a i naši žáci ho berou za svého. Jeho podání techniky a v podstatě návod: „Jak na to,“ jsou pro naše borce a borkyně neocenitelné. Gen umí a o tom žádná. Proto jsou tréninky s ním něco, čeho si musíme bez přehánění vážit. S potěšením jsme s ním v průběhu kempu oslavili jeho 27. narozeniny a jsme rádi, že se stále nikam nechystá a v Česku zůstává.

Neděle byla ve znamení Hranického ligového poháru 2020. V hodnocení klubů jsme skončili na 2. místě, v hodnocení mužů na 1., v hodnocení dorostu na 2. místě a v hodnocení žen na 11. místě.

Jednotlivci muži:

73 kg

JEČMÍNEK, Jakub   1.místo

ZDĚNOVEC, Eduard   3.místo

SOJKA, Alexandr   5.místo

+100kg

HORÁK, Michal   1.místo

Jednotlivci ženy:

52kg

ZITOVÁ, Sára   5.místo

57kg

POLNICKÁ, Anna Marie   3.místo

Jednotlivci dorostenci:

50kg

KRYL, Jan   1.místo

60kg

KUNCL, Ondřej   1.místo

KAČÍREK, Jan   3.místo

66kg

POSPÍŠIL, Jakub   7.místo

Takže, vyprat judogi, trochu odpočinku a pomalu vyrazíme na žákovský a dorostenecký kemp do Jesenice. Pokračujeme v přípravě a tu, dříve či později, beze zbytku prodáme za pořádné medaile!

 

Zapsal: Čermoš