• Home
  • Lukáš Krpálek přidal k druhému titulu mistra světa i druhý titul sportovce roku!

Lukáš Krpálek přidal k druhému titulu mistra světa i druhý titul sportovce roku!

21. 12. 2019

Blahopřejeme Lukášovi k zisku druhého titulu Sportovce roku, tentokrát pro rok 2019. Vítězstvím v této prestižní anketě se jen potvrdilo, že Lukáš Krpálek, vynikající reprezentant ČR, ale také člen našeho klubu USK PRAHA JUDO, je stabilní hvězdou českého sportu se stoupajícími výkony. Po letošním triumfu v Tokiu na MS byl novináři zvolen jako ten nejlepší z deseti finalistů a jistě právem. Pro jeho sportovní kariéru je to významný mezník a pro náš klub veliká čest, že tento skvělý sportovec je doma v naší hale.

Lukáši, gratulujeme a samozřejmě je na místě i dík za prestiž, kterou svými výkony dáváš nejen Česku, ale i USK PRAHA JUDO!

Vedení USK PRAHA JUDO, trenéři a kluboví kolegové

Zapsal: Čermoš

Foto: Barbora Reichová / Sport