• Home
  • Jakub Ječmínek z USK PRAHA JUDO zabodoval v Malaze

Jakub Ječmínek z USK PRAHA JUDO zabodoval v Malaze

22. 10. 2019

 

Na sobotním turnaji ve Španělsku vybojoval stříbrnou medaili náš klubový kolega Jakub Ječmínek. V době, kdy se naši žáci sekali o republikové medaile v Mladé Boleslavi stál Kuba na tatami v Malaze a prokousával si cestu až do finále.

První tři zápasy zvládl bravurně na Ippon, čtvrtý na Waza-Ari. Ve finále prohrál na Ippon s Němcem Michelem Adamem a došel si tak na stupeň vítězů pro vybojovanou stříbrnou medaili, která mu přinese další body do ranking listu, a bude pro něj i pro náš klub další pěknou trofejí do sbírky.

Byl to prostě velmi úspěšný víkend pro USK PRAHA JUDO! Kubovi všichni gratulujeme a držíme palce dál.

Zapsal: Čermoš

Foto v úvodu: Archiv IJF