• Home
  • Bráchové si to odkoučovali sami a oba došli do finále

Bráchové si to odkoučovali sami a oba došli do finále

15. 4. 2018

Tento víkend nebyl na turnaje mládežnických kategorií bohatý, ale přece jen se něco našlo. Viktor a Dominik Stečínských, když už pobývali na Klínovci, vyrazili v sobotu do Chebu na Velkou cenu města. Pro Dominika to byly jeho úplně první závody, Viktor má už přece jen trošku za sebou. Vzhledem k tomu, že za klub účast na tomto turnaji vypsána nebyla, obstarali se oba kluci sami a za asistence rodičů.

Výsledkem je Dominikovo 1. místo se skóre 3:0, tudíž jeho závodní kariéra začala nejlépe jak mohla. Budeme mu nejen fandit, aby mu to co nejdéle vydrželo, ale aby ho i případné opačné výsledky posilovaly a aby vydržel. Viktor se popral čtyřikrát, z toho třikrát vyhrál na Ippon a v GS ve finále získal stříbrnou placku, tedy krásné 2. místo. Z našeho pohledu za úsilí vynaložené v poslední době je jeho medaile hodně zasloužená.

Závodní skupina žáků a dorostenců USK PRAHA JUDO se nyní připravuje na jeden z největších evropských turnajů a také kempů, a tím je BUDAPEST KUPA 2018. Bude to jako vždy po všech stránkách náročné, ale my to opět zvládneme.