• Home
  • Dominik Dědek a Ondřej Zita jsou přeborníky ČR pro rok 2017!

Dominik Dědek a Ondřej Zita jsou přeborníky ČR pro rok 2017!

13. 11. 2017

V sobotní nejdůležitější soutěži jednotlivců mladších žáků pro rok 2017, Přeboru ČR, zvítězili dva naši borci a stali se tak držiteli titulů. Dominik Dědek a Ondra Zita si ve svých váhových kategoriích udrželi vedení od začátku až do konce a tímto si přivlastnili zlaté medaile a dva tituly pro sebe a zároveň pro USK JUDO PRAHA.  Oba předvedli opravdu bojovné a takticky zdatné zápsy a sklidili zasloužený potlesk.

Ve hře bylo ještě pět dalších závodníků našeho klubu, těm se však letos na medailové pozice dosáhnout nepodařilo. Budeme jim držet palce, aby se jim povedlo se z tohoto závodu co nejdříve oklepat a aby si v nejbližší budoucnosti spravili chuť na jiných turnajích s tím, že při příštím přeboru zabodují.

Turnaj byl poměrně dlouhý, do večerních hodin a bylo náročné udržet koncentraci. Tyto podmínky však měli všichni stejné a proto ti, kdo to dokázali, byli připraveni a měli prostě svůj den sklidili úspěch buďto samozřejmě ziskem titulu, či jednou ze dvou dalších medailí. Nebo alespoň určitě vybojovanými zápasy, které je posunuly opět dál.

Našim novým přeborníkům upřímně gratulujeme, děkujeme za vynikající reprezentaci našeho klubu a přejeme jim, aby si udrželi nastoupenou cestu. Všem ostatním budeme držet palce, aby vydrželi a pokračovali dál a úspěch se dostaví.

Přeborník ČR pro rok 2017   -38kg    DĚDEK, Dominik

Přeborník ČR pro rok 2017  -30kg     ZITA, Ondřej

ČERMÁK, Jakub M.  -46kg  5.místo

SUŠICKÝ, Štefan   -38kg   7.místo

POLNICKÝ,  Štěpán  -46kg  7. místo

MAXA, Petr  +60kg  bez umístění

VOJTĚCH, Štěpán  -38kg   bez umístění

 

 

 

Zapsal: Čermoš, Foto: Lukáš Dědek

 

IMG-cf5358846724ee5306da8806e6296797-V

 

IMG-b1bd7d461be481bd37a5fb5bafa7220a-V