• Home
  • Po prázdninách vše OK

Po prázdninách vše OK

13. 9. 2017
Po prázdninách, které nebyly jen o lenošení u moře, papání buchtiček u babičky a sjíždění PC her, ale hodně našich závodníků naopak strávilo letní čas na několika soustředěních, jsme zahájili podzimní část sezóny v Novém Bydžově. Nedopadlo to vůbec špatně, protože na bodovaných místech se umístili prakticky skoro všichni a medailí bylo dost. Vzhledem k tomu, že tentokrát nevím přesné výsledky, nebudu jednotlivce vypisovat, ale za všechny trenéry a ostatní členy USK JUDO PRAHA popřeji, aby tendence dobrých výsledků byla nadále stoupající a na ČP v Brně zlomte vaz!
Ještě drobné informace  a pokyny:
1. Veškeré tuzemské závody, vč. ČP,  hlaste Jarce Lorencové (dříve Černé, ale už to nebudeme stále připomínat a že je už zřejmě navždy Lorencová si zapamatujeme:-) ). Turnaje bývají zpravidla vypisovány v kalendáři, včetně připomínky hlášení Jarce, ale i pokud zapomeneme, vždy hlaste.
2. Na vybrané žákovské tréninky se snažíme zvát současné produktivní závodníky a trenéry, aby našim mladým předávali své zkušenosti. Proto je v zájmu všech se tréninků zúčastňovat pravidelně a mít přehled. Budeme se pokoušet tyto tréninky předem označovat v kalendáři, sledujte!
Zapsal a za text zodpovídá: Čermoš
Foto: Lukáš Dědek
20170909_164541