• Home
  • JHC 2017 – turnus druhý, den třetí

JHC 2017 – turnus druhý, den třetí

19. 7. 2017

Naši skalní zástupci z USK PRAHA JUDO zůstali i na 2. turnus letošního JHC a určitě nelitují. V tomto týdnu si užívají s novými účastníky kempu (z nichž někteří dorazili i ze Slovenska) dalších sportovních her, zábavy a dobrého juda. Na hry a zábavu mají osvědčený personál JHC, s judem jim v minulém týdnu přijeli poradit státní trenér Petr Lacina a dvojnásobný olympionik Pavel Petřikov ml., tento týden se role trenérů ujali trojnásobný olympionik Jarda Ježek a český reprezentant Kuba Ječmínek. Videa a fotky jak z tréninků tak her jsou opět k dispozici na fb JHC, není nic snazšího, než si tam najet a listovat si, je tam hodně povedených záběrů. Pro rodiče současných účastníků příjemná každodenní činnost, kdy si mohou udělat představu o tom co se na kempu děje a také stáhnout obrázky svých radostí do svých alb, pro naše judisty to bude za pár let příjemná vzpomínka na nezapomenutelné časy.

Je středa a ještě úplně celý dnešní a zítřejší den mají všichni před sebou, než se dostaví závěrečný a odjezdový pátek. Bude to asi tak, jako to bývá pokaždé. Na jednu stranu se určitě naši kempeři těší domů, kde by se ale v klidu po třech dnech otočili a vyrazili zase zpátky, protože to na kempu JHC je fajn. Jenže pauza je bez milosti celý rok a tak se to bude muset vydržet, ale ten rok je i na to, aby se v trénincích a závodech zúročilo všechno právě z toho, co se kdo na tomto letním soustředění naučil a přiučil. A taky je se na co rok těšit a i to má něco do sebe:-)!

USK PRAHA JUDO a JHC patří již neodmyslitelně k sobě a hodně nasvědčuje tomu, že se to podobně začíná rýsovat i s jinými kluby. Rádi se podíváme jinam a vyzkoušíme kdeco, ale JHC už je naše srdcová záležitost. My určitě za všechno, co naši mladí na tomto kempu získávají přístupem a organizací pořadatelů, děkujeme. Jsme nadšení a spokojení, protože děcka z našeho klubu jsou rovněž. Dobrá práce!

Odkaz na fb: https://www.facebook.com/judokemp/?ref=nf&hc_ref=ARRaebVhNrrqska7s5Fk_opjOIgtdNww0nMpE5ZKInXzR9mJcaiuKI5weNVssTbs_aM

Odkaz na web JHC: www.judocamp.cz

Foto: se svolením JHC

Zapsal a za text zodpovídá: Čermoš

19787523_684533221735799_8745785902395930686_o