• Home
  • JUDO HEROES CAMP 2017 V PLNÉM PROUDU

JUDO HEROES CAMP 2017 V PLNÉM PROUDU

12. 7. 2017

Tento týden začal již třetí, a podle všeho opět úspěšný, prázdninový tréninkový kemp, který je velmi dobře známý pod značkou JHC. Tentokrát v rekreačně tréninkovém zařízení v Jesenici na Rakovnicku. Sjeli se sem mladí judisté z různých částí Čech, aby nejen potrénovali judo a fyzičku, ale aby si i užili zábavu, na kterou není vždycky při klasickém tréninkovém procesu v domácích oddílech a klubech během zbylých deseti měsíců čas.

Pro ty, kteří třeba ještě náhodou neznají, je k dispozici celkem pestrý přehled o aktivitách na stránkách fb JHC. Pokud jste svoje dítě dosud neposlali na tento skvělý kemp, pak si dejte do kalendáře upozornění na dobu předvánoční, kdy se začne rýsovat kemp JHC 2018 a určitě neváhejte! Z mnoha účastníků na jednotlivých turnusech v loňském roce se stali letos účastníci obou pořádaných týdnů a již teď se snaží zajistit si místo na příští rok. Protože je jim tam skvěle a strašně si to užívají.

Z USK PRAHA JUDO je i letos početně kvalitní zastoupení a my, jako trenéři, jsme za takto bezvadně připravenou prázdninovou akci i pro naše svěřence hrozně moc rádi. Nepochybujeme, že tato tradice naší účasti na dalších kempech JHC poroste!

Fotky a videa najdete v hojném počtu na fb JHC: https://www.facebook.com/judokemp/?fref=ts

Zapsal a za text zodpovídá: Čermoš