• Home
  • Pečenky na Folče a ještě trochu z Pezinku

Pečenky na Folče a ještě trochu z Pezinku

16. 3. 2017

Další dílčí úspěch na GP PEZINOK 2017 zajistil v minulém týdnu pro JUDO USK PRAHA náš jediný zástupce ve věkové kategorii MU18, Lukáš Pečenka. Nejen, že získal zlatou medaili, ale obdržel i cenu pro nejtechničtějšího závodníka mezi dorostenci. Všechna svá utkání vyhrál na Ippon, předvedl dobře provedenou techniku Tomoe-Nage, ukázal dobrou práci v Ne-Waza. Vedl si dobře i po taktické stránce. Zvítězil naprosto s přehledem a zaslouženě.

Protože rodina Pečenkova Folimanku dobře zásobuje, máme za Lukášem v řadě nastupujících i jeho sourozence, dvojčata Terezku a Marka (roč. 2008), kteří se právě prokousávají přípravkou. A jde jim to, což zní pro budoucnost JUDO USK PRAHA dobře.

Lukáš se teď kromě účasti v ČP v Jablonci bude připravovat i na start v turnaji BUDAPEST CUP 2017, kdo má zkušenost ví, že je to náročná soutěž napříč všemi věkovými kategoriemi a my všichni se ho v tom budeme snažit trenérsky i jako sparing co nejvíce podpořit. To hlavní ale musí dodat sám. Věříme, že udělá svoje maximum!

K úspěchu na GP PEZINOK 2017 Lukášovi všichni gratulujeme!

Zapsal a za text zodpovídá: Čermoš

 

20170314_181513_resized B