• Home
  • Náš dosud nejúspěšnější reprezentant všech dob a také člen USK PRAHA – LUKÁŠ KRPÁLEK je historicky prvním olympijským vítězem z řad českých judistů!

Náš dosud nejúspěšnější reprezentant všech dob a také člen USK PRAHA – LUKÁŠ KRPÁLEK je historicky prvním olympijským vítězem z řad českých judistů!

12. 8. 2016

Není už nutné na tomto místě popisovat průběh turnaje, ani Krpošovu cestu k olympijskému zlatu od začátků v Jihlavě, až po jeho příchod na Folimanku do USK PRAHA. Stačí dnes pustit televizi, otevřít jakýkoliv informační server na internetu, nebo si koupit noviny v trafice. Včerejší večer, dnešek a asi i ještě nějaká doba do budoucna bude patřit na tomto poli Lukáši Krpálkovi.

To, co se 11. 08. 2016 stalo, je pro všechny lidi od juda v Česku fantastickým zážitkem na vždycky a už se to nezmění. Všichni to Krpošovi strašně přejeme a jsme šťastní, že jsme to mohli vidět a prožít. Tak to je, a jestli jeho úspěch dokáže namotivovat kohokoliv dalšího k dosažení aspoň jediného z Lukášových úspěchů, tak je české judo v pohodě!

Gratulujeme, neuvěřitelný zážitek, díky za něj….a cokoliv říct navíc stejně úplně nepopíše tuto událost.