Festival sportu 2017

Festival sportu 2017

Zatímco včera 5. 12. byly některé děti  zalezlé doma bojíce se čertů, my jsme vyrazili na Festival sportu pro dvojku, který se konal v tělocvičnách Sokol Královské Vinohrady.

Jakožto oddíl sídlící na Praze 2 jsme se zařadili po bok ostatních sportů, které se v této části Prahy provozují.  A že jich není málo. Vedle bojových sportů ,jako je judo, kickbox a taekwondo, jsme viděli ukázky moderní a sportovní gymnastiky, tenisu, florbalu, pozemního hokeje, veslování, basketbalu a spoustu jiných. Náladu nám zpestřoval Mikuláš, čert a anděl, kteří dětem rozdávali sladké odměny.  Děti měly možnost se setkat i s některými ikonami českého sportu, které se festivalu také zúčastnily.

Poděkování si zaslouží naši svěřenci : Kačka Šipanová, Matěj Šipan, Pavel Pivoňka, Petr Pivoňka, Tomáš Fremut, David Chládek, Filip Černý, Matyáš Prokop, Marek Pečenka, Terezka Pečenková  a v neposlední  řadě i trenéři  Jaroslava Lorencová a Tomáš Jákl, kteří se celou dobu starali o propagaci našeho oddílu a juda jako takového.

Comments are closed.