• Home
  • Víkendové výsledky judistů USK PRAHA

Víkendové výsledky judistů USK PRAHA

28. 1. 2018

1. V sobotu se v Reykjavíku s českou výpravou zúčastnil mezinárodního turnaje Jindra Turek z USK PRAHA JUDO a vysoutěžil pro sebe, Česko i náš klub krásnou bronzovou medaili. Nutno podotknout, že Češi uspěli celkově a informuje o tom svazový web.

2. V Olomouci se probojovali na stupně vítězů dorostenci Lukáš Pečenka, ten přímo jako vítěz, když všechna tři utkání ukončil před časovým limitem a zlato bylo jeho. Bronzovou si poctivě vydobyl Jakub Pohořalý. Ten musel na žíněnku čtyřikrát, z toho třikrát vítězně. V U23 se popral ve finále Václav Černý a získal stříbro.

3. V Litoměřicích si odbyli svou premiéru jako mladší žáci Matěj Šipan, který se skóre 3:0 získal zlato a Jakub Krdrna, jenž s poměrem svých utkání 3:1 obsadil třetí příčku.

4. Ve Velimi se odehrálo letošní 1. kolo Polabské ligy, kde z celkových pěti utkání vyhrál čtyři Šimon Berka a odvezl si bronz.

Všem našim závodníkům gratulujeme s díkem za dobrou reprezentaci USK PRAHA JUDO!

Zapsal: Čermoš